Rozumné Vykurovanie, s. r. o.

Vyberte si to najlepšie pre svoju stavbu:

Sme jednotka vo vykurovaní

Našou vizitkou je kvalita

Sme lídrami na trhu v oblasti vykurovania a energetiky. Ponúkame lacné, no zároveň kvalitné služby potvrdené stovkami spokojných zákazníkov.

Rozumné vykurovanie - Jednotka vo vykurovaní

Naši spokojní zákazníci

Referencie

Rozumné vykurovanie - Plaváreň v Starej Ľubovni

Plaváreň v Starej ľubovni

Pre mesto Stará Ľubovňa sme v roku 2022 realizovali kompletnú rekonštrukciu. Išlo o nový rozvod kanalizácie a vody. Taktiež nové rozvody podlahového vykurovania pre zabezpečenie rovnomerného vykurovania v celom objekte. Špecialitou na tomto projekte je tepelné čerpadlo zem-voda o výkone 140kW ktorého súčasťou realizácie boli aj 10ks zemných vrtov.

Rozumné vykurovanie - Športová hala Moldava Nad Bodvou

Športová hala Moldava Nad Bodvou

V novopostavenej športovej hale v meste Moldava nad Bodvou sme mali tú česť realizovať Rozumné Vykurovanie. Náš tím profesionálov sa postaral o inštaláciu moderného systému rozvodu vody a kúrenia, ktorý nám umožňuje efektívne a pohodlne riadiť teplotu v celej budove.

Rozumné vykurovanie - Solárne panely - Jakubovany

Solárne panely - Jakubovany

Dokončili sme inštaláciu 14 solárnych panelov o celkovom výkone 5,67 kWp na šikmej streche. S touto modernou fotovoltaickou technológiou sme vytvorili energetické riešenie, ktoré nielenže napája vašu domácnosť, ale aj transformuje prebytkovú energiu do teplej vody. Domácnosť je teraz poháňaná čistou, obnoviteľnou energiou zo slnka.

Rozumné vykurovanie - Solárne panely - Fintická ulica

Solárne panely - Fintická ulica

Namontovali sme 23 solárnych panelov o celkovom výkone 9,31 kWp na rovnú strechu. Domácnosť je teraz poháňaná čistou, obnoviteľnou energiou zo slnka. Slnko dodáva energiu pre svetlo, elektroniku a oveľa viac. A to nie je všetko! Panely sú tiež pripojené na akumulačnú nádobu s integrovaným zásobníkom TUV, čo znamená, že teplá voda a kúrenie v dome je zahrievané pomocou obnoviteľnej energie.

Naši partneri

Pozitívne: hodnota, kvalita, profesionalita

Táto firma nám robila komplet kúrenárske, vodoinštalačné práce aj rozvody rekuperácie a sme nadmieru spokojní s ich službami a s profesionálnym prístupom. Vrelo odporúčame a prajeme veľa takých spokojných zákazníkov ako sme aj my.🙏👍👍

— Michal Kittan

Môj problém síce nevyriešili - také kotly neservisujú - ale pán na linke bol veľmi milý a ústretový a nasmeroval ma správnym smerom. Ďakujem. Nech sa darí.

— Martina Tarasovicova

Služby: inštalácia termostatu, montáž vedenia a ventilácie kúrenia, vetrania a klimatizácie, údržba kúrenia

Pozitívne: hodnota, kvalita, odozva, presnosť, profesionalita

— Linda Sabolova

KONTAKTUJTE NÁS

Tešíme sa na spoluprácu!

Máte záujem o cenovú ponuku? Pripravíme vám ju úplne zadarmo! Stačí nás kontaktovať.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Rozumné Vykurovanie, s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.